Power Learn – The power to learn!

Power Learn je vysoce flexibilní a snadno použitelný e-learningový systém navržený speciálně pro studenty anglického jazyka. S Power Learn objevovíte nové způsoby, jak se naučit anglicky rychleji a snadno. Naše přijatelné ceny umožňují začít studovat ihned, kdykoli a kdekoli budete chtít! Zaregistrujte se a začněte se učit angličtinu ještě dnes!

Pro děti
pro Studenty

Power Learn je snadno použitelný e-learningový program podobný jako knihám. Stačí kliknout na stránky pro přístup ke cvičením a kompletním testům. Výhodou použití Power Learn oproti jakýmkoli jiným softwarům je, že je Power Learn speciálně navržen pro studenty, kteří nemají mnoho znalostí práce s počítačem. Vyzkoušejte jednodenní zkušební verzi, nebo kupte Power kartu ihned pomocí e-shopu. Přečtěte si více o funkcích Power Learn a různém využití pro malé firmy, vzdělávací instituce a podnikové strategie. Krátký seznam Power Learn vlastností:

  • Snadné pro studenty Power Learn je speciálně navržen pro studenty angličtiny, kteří nemají mnoho znalostí práce s počítačem, je velmi snadno ovladatelné.
  • Zcela online! Vytvořili jsme systém, který je k dispozici v domácnosti a kanceláři, mohou být použity jednotlivci i organizacemi.
  • Kompletní učební proces Power Learn zahrnuje studentské knihy a cvičení online! Můžete komunikovat s ostatními, sledovat svůj pokrok, otestujete si svou výslovnost a mnohem více!
  • Různé typy cvičení: Power Learn podporuje různé druhy cvičení a obsahuje řadu různých aktivit, které vám pomohou naučit se a vyzkoušet své dovednosti. Náš systém zahrnuje texty, videa, zvukové stopy a flash soubory.
  • On-line pomocník s výslovností: Studenti si mohou poslechnout výslovnost každé nové položky slovní zásoby. Navíc i oni mohou také nahrávat svůj vlastní hlas a získat detailní zpětnou vazbu na přesnost jejich výslovnosti.
  • Podpora Power Learn oddělení podpory pracuje on-line pomocí e-mailu nebo chatu. Můžete nám poslat vaše dotazy kdykoliv budete potřebovat.