O nás

Příběh úspěchu

Axon byl založen v roce 1995 a brzy se stal úspěšnou společností v oblasti jazykového vzdělávání dětí, dospělých a profesionálů. Naším cílem je nabídnout širokou škálu služeb pro klienty všech věkových kategorií a vyhovět všem jejich vzdělávacím potřebám. Celá společnost a její spolupracovníci mají silné globální zastoupení prostřednictvím sítě více než 250 center.

Přehled podnikání

Axon má 20 let zkušeností v oblasti výuky anglického jazyka a více než 1 000 000 absolventů všech věkových kategorií po celém světě. Po letech výzkumu různých skupin studentů a jejich studijních potřeb jsme vytvořili jedinečný Power Learning System, který je výsledkem dlouholeté spolupráce s Power Education&Publications, průkopníkem na poli vydavatelství a e-learningu. Je to jedinečný, flexibilní a kompletní vzdělávací systém, který je nejlepším řešením pro školy a studenty, protože se plně přizpůsobí jejich studijním potřebám.

Anglicky mluvící trh

Globální jazyk, globální trh

Dnes více než 1.8 miliardy lidí mluví anglicky jako svým druhým jazykem, protože angličtina se stala „lingua franca“ naší doby. Vzhledem k její vedoucí úloze v mezinárodních vztazích, cestovním ruchu, v obchodní sféře, vědě a technologiích si lidé uvědomují, že pokud neovládají tento jazyk, budou mít omezené možnosti kariérního a osobní rozvoje. Podle celosvětových odhadů se očekává, že počet studentů angličtiny vzroste na více než 2 miliardy. Vzhledem k tomu, že 4,5 miliardy lidí stále ještě anglicky nemluví, znamená to, že je zde obrovský trh k využití.

AXON Česká republika

Naše poslání & hodnoty

Stát se vedoucí společností v oblasti anglického jazykového vzdělávání pro děti, dospělé a profesionály s využitím co nejvíce moderních technologií a poskytovat vysoce kvalitní vzdělávací služby materiály po celém světě.

Důraz na potřeby zákazníka

Naši zákazníci jsou naší hlavní prioritou.

Inovace

Naše tajná zbraň.

Důvěra

Důvěra umožňuje lidem lépe pracovat.

Kvalita

Poskytujeme zákazníkům nejvyšší možný standard.

Follow-up

Umožňuje nám mít vše pod kontrolou.

Stáhněte si naše brožury

Power Learn
Axon Global