SPOLEČNOST

 

Příběh úspěchu

 

Axon byl založen v roce 1995 a brzy se stal úspěšnou společností v oblasti jazykového vzdělávání dětí, dospělých a profesionálů. Naším cílem je nabídnout širokou škálu služeb pro klienty všech věkových kategorií a vyhovět všem jejich vzdělávacím potřebám. Celá společnost a její spolupracovníci mají silné globální zastoupení prostřednictvím sítě více než 250 center.
 

VíceNAUČTĚ SE ANGLICKY

Filozofie plynně ovládaného jazyka

AXON POWER LEARN Nejlepší kombinovaný systém pro děti i dospělé

AXON Power Learn System kombinuje tradiční výukové metody s kouzlem nových technologií. Skládá se z různých úrovní oficiálně uznaného Společného evropského jazykového referenčního rámce (CEFR). Radikálně liší od všeho, co je k dispozici na trhu, protože se může plně přizpůsobit individuálním potřebám každého studenta.
Více
ŘEŠENÍ PRO ŠKOLY


Více

E-LEARNING

Power Learn je vysoce flexibilní a snadno použitelný e-learning systém navržený speciálně pro studenty angličtiny. S Power Learn objevíte nový způsob, jak se naučit jazyk rychleji a snadněji. Zaregistrujte se a začněte se studiem ještě dnes!

Více 


OBJEDNÁVKYBAKALÁŘI & MAGISTŘI

Cesta k úspěchu

AXON Global ve spolupráci s University of Central Lancashire na Kypru (UCLan) nabízí studentům možnost navštěvovat řadu vysoce kvalitních pregraduální a postgraduální kurzů. To vše v novém moderním areálu v nádherné středomořské oblasti.

University of Central Lancashire se nachází ve městě Pyla v Larnace. Absolvováním studia na UCLan získáte ocenění ze dvou univerzit současně. UCLan na Kypru a UCLan ve Velké Británii, které patří mezi uznávané univerzity nejen v Evropě. Cílem tohoto kroku bylo přivést na Kypr akademickou kvalitu světové úrovně a inovativní myšlení. Vyděláváme zde budoucí obchodní lídry a mezinárodní podnikatele s předpoklady pro úspěch v moderní globální ekonomice. To znamená, že jsme schopni nabídnout našim studentům jedinečnou kombinaci znalostí, praktických zkušeností a moderní relevance, které je vybaví kvalifikací a dovednostmi pro mezinárodní trh práce.

Více

FRANŠÍZADosáhněte až na vrchol
Více

NAŠE NOVINKY

Avada Admin

Axon Global

AXON GLOBAL s radostí oznamuje novou spolupráci s Lotyšskem

Více podrobností
Avada Admin

Axon Global

AXON GLOBAL s radostí oznamuje novou spolupráci s Kolumbií

Více podrobností
Avada Admin

Axon Global

AXON GLOBAL s radostí oznamuje novou spolupráci s Malajsií

Více podrobností